PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 383
oceny
7,4 10 1 194383
7,6 35
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Ten film mimo, że pokazuje miłość, której niektórzy nie chcą oglądać, jest jak dla mnie piękny:) NIE-zwykłe uczucie, silne, zwłaszcza ta scena, kiedy widzą się pierwszy raz po 4 latach-dla mnie jedna z lepszych:) No i krajobraz amerykańskiej przyrody.. Jakoś cieplej na sercu:)

ocenił(a) film na 10
maggie43

najpiękniejszy film o miłości jaki widziałam. płakałam histerycznie przez bite 15 minut.

maggie43

To również moja ulubiona scena z tego filmu...nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film tak mnie poruszył....myślę o nim obsesyjnie od dwóch dni i łzy stają mi w oczach, kiedy przypominam sobie te momenty (na filmach niezwykle rzadko zdarza mi się płakać). W tym dziele filmowych powala mnie na kolana opiekuńczość Jacka i ta bezradność Ennisa, coś niezwykłego....wrócę do tego filmu jeszcze nie raz.
Tak naprawdę, to nie przeszkadza mi, że jest to historia miłości homoseksualistów, nie uważam tego za coś zgodnego z ludzką naturą (jestem wierzącą chrześcijanką), ale tak pięknego przedstawienia uczuć dwojga ludzi już dawno nie widziałam. Jeśli ktoś ma opory, żeby obejrzeć ten film, bo to "historia gejów...:/" to niech się porządnie nad sobą zastanowi, bo może go ominąć coś niezwykłego, co wręcz zmusza do refleksji i powoduje autentyczne wzruszenie.

ocenił(a) film na 10
maggie43

Zgadzam się z pierwszym postem, również urzekły mnie te same elementy, a scena po 4 latach, również jest moją ulubioną <33

maggie43

Mnie też porusza coś, ale w żołądku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones